+ dostava

Cena: 280din.

Svećica WR7DC+ *0902880*
 

Svećica WR7DC+ *0902880*
Kataloški brojevi:

BOSCH - 0242235663
NGK - 7811
BMW - 12121258159
BMW - 12121265595
BMW - 12121267485
BMW - 12121288234
BMW - 12121711296
BMW - 1212188234
BMW - 12129061871
CHEVROLET - 94837756
CHRYSLER - A75P
CITROEN - CP10
CITROEN - MDW000007R
CITROEN - XP10
CITROEN - XP6
CITROEN - XP8
CITROEN - ZC9852142U
CITROEN - 5417768H
CITROEN - 5417769U
CITROEN - 5417998
CITROEN - 5417998H
CITROEN - 5425202
CITROEN - 5425202H
CITROEN - 5425202M
CITROEN - 5960H8
CITROEN - 596010
CITROEN - 596119
CITROEN - 596136
CITROEN - 596147
CITROEN - 596193
CITROEN - 596196
CITROEN - 5962E8
CITROEN - 5962E9
CITROEN - 5962G7
CITROEN - 5962R2
CITROEN - 596211
CITROEN - 596213
CITROEN - 596216
CITROEN - 596219
CITROEN - 596227
CITROEN - 596239
CITROEN - 596242
CITROEN - 59625R
CITROEN - 596251
CITROEN - 596252
CITROEN - 596255
CITROEN - 59626E
CITROEN - 596260
CITROEN - 596270
CITROEN - 7826099300
CITROEN - 9151400080
CITROEN - 91517002
CITROEN - 95619043
DAEWOO - 94837756
DAIHATSU - 9004851034000
DAIHATSU - 9004851035000
DAIHATSU - 9004851041000
DAIHATSU - 9004851043000
DAIHATSU - 9004851047000
DAIHATSU - 9004851055000
DAIHATSU - 9004851059000
DAIHATSU - 9004851069000
DAIHATSU - 9091901026000
DAIHATSU - 9091901061000
DAIHATSU - 9091901087000
FIAT - V4LR8
FIAT - V4LSR
FIAT - 1L4J
FIAT - 1L4JR
FIAT - 4346796
FIAT - 4359422
FIAT - 4359423
FIAT - 4359424
FIAT - 4401549
FIAT - 4401550
FIAT - 4401551
FIAT - 50030153
FIAT - 5984036
FIAT - 71711806
FIAT - 7554420
FIAT - 7554421
FIAT - 7554426P
FIAT - 75544260
FIAT - 7554432
FIAT - 7554451
FIAT - 75544510
FIAT - 7571577
FIAT - 7668669
FIAT - 7760382
FIAT - 9FYSSR
FIAT - 9FY
FIAT - 46229251
FIAT - 60504563
FIAT - 7554442
FORD - D2PF12405MA
FORD - D2P12405BA
FORD - 1120836
FORD - 1506413
FORD - 1518878
FORD - 5029052
FORD - 5099884
FORD - 5099885
FORD - 5099943
FORD - 5099961
FORD - 5099962
FORD - 6073379
FORD - 760F12405ACA
FORD - 78GB12405HA
FORD - 790F12405YA
FORD - 810F12405DA
FORD - 890X12405BA
FORD - 890X12405HA
FORD - 92OF12405TB
FORD - 930X12405AA
GMC - 1214807
GMC - 3490131
GMC - 3490177
GMC - 3490185
GMC - 5505836
GMC - 94644687
HONDA - 98079-56811
HONDA - 98079-56841
HONDA - 98179-56841
HONDA - 98079-56832
HONDA - 98079-56846
HONDA - 98079-56855
HONDA - 98079-56941
HONDA - 98079-56946
HONDA - 98079-56641
ISUZU - 9-82513-103-0
KAWASAKI - E920701024
KIA - AA13A18110
KIA - 0025918110
KUBOTA - 13078-6771-6
LADA (VAZ) - 21083707010
LANCIA - V4LR8
LANCIA - V4LSR
LANCIA - 1L4J
LANCIA - 1L4JR
LANCIA - 4346796
LANCIA - 4359422
LANCIA - 4359423
LANCIA - 4359424
LANCIA - 4401549
LANCIA - 4401550
LANCIA - 4401551
LANCIA - 71711806
LANCIA - 7554420
LANCIA - 7554421
LANCIA - 7554426P
LANCIA -
LANCIA - 75544260
LANCIA - 7554432
LANCIA - 7554451
LANCIA - 75544510
LANCIA - 7571577
LANCIA - 7668669
LANCIA - 7760382
LANCIA - 9 FYSSR
LANCIA - 9FY
MAZDA - 025918110
MAZDA - FE82-18-110
MAZDA - 0256-18-110
MAZDA - 0259-18-110
MAZDA - 1003-77-550
MAZDA - 1690-18-110
MERCEDES - A0011598103
MERCEDES - A0011599503
MERCEDES - A0021591003
MERCEDES - A0021591903
MERCEDES - A0021592003
MERCEDES - A0021592103
MERCEDES - A0021592403
MERCEDES - A0021592803
MERCEDES - A0021596103
MERCEDES - A0031591203
MERCEDES - A0031592603
MERCEDES - A0031594503
MERCEDES - A1061590103
MERCEDES - A1161590003
MERCEDES - 0011598103
MERCEDES - 0011599503
MERCEDES - 0021591003
MERCEDES - 0021591903
MERCEDES - 0021592003
MERCEDES - 0021592103
MERCEDES - 0021592403
MERCEDES - 0021592803
MERCEDES - 0021596103
MERCEDES - 0031591203
MERCEDES - 0031592603
MERCEDES - 0031594503
MERCEDES - 1061590103
MERCEDES - 1161590003
MERCEDES - 0021592403
MERCEDES - 0021592803
MERCEDES - 0021594103
MERCEDES - 0021594203
MITSUBISHI - MS851023
MITSUBISHI - MS851183
MITSUBISHI - MS851192
MITSUBISHI - MS851192
MITSUBISHI - MS851233
MITSUBISHI - MS851236
MITSUBISHI - MS851243
MITSUBISHI - MS851283
MITSUBISHI - MS851412
MITSUBISHI - MS851413
NISSAN - B240189905
NISSAN - 22401V0516
NISSAN - 22401V1416
NISSAN - 22401W8916
NISSAN - 22401S2100
NISSAN - 22401-W8986
NISSAN - 22401-W8986-PC
NISSAN - 22401-W8991
NISSAN - B2401-W8916
OPEL - 03490274
OPEL - 1214119
OPEL - 1214139
OPEL - 1214807
OPEL - 3012109
OPEL - 90350018
OPEL - 90355136
OPEL - 91143774
PEUGEOT - CP10
PEUGEOT - MDW000007R
PEUGEOT - XP10
PEUGEOT - XP6
PEUGEOT - XP8
PEUGEOT - ZC9852142U
PEUGEOT - ZY34027522
PEUGEOT - 5417768H
PEUGEOT - 5417769U
PEUGEOT - 5417998
PEUGEOT - 5417998H
PEUGEOT - 5425202
PEUGEOT - 5425202H
PEUGEOT - 5425202M
PEUGEOT - 5960H8
PEUGEOT - 596010
PEUGEOT - 596119
PEUGEOT - 596136
PEUGEOT - 596147
PEUGEOT - 596193
PEUGEOT - 596196
PEUGEOT - 5962E8
PEUGEOT - 5962E9
PEUGEOT - 5962G7
PEUGEOT - 5962R2
PEUGEOT - 596211
PEUGEOT - 596213
PEUGEOT - 596216
PEUGEOT - 596219
PEUGEOT - 596227
PEUGEOT - 596242
PEUGEOT - 59625R
PEUGEOT - 596251
PEUGEOT - 596252
PEUGEOT - 596255
PEUGEOT - 59626E
PEUGEOT - 596260
PEUGEOT - 596270
PEUGEOT - 7826099300
PEUGEOT - 91517002
PEUGEOT - 9151400080
PEUGEOT - 5962.13
PEUGEOT - 5962.16
PEUGEOT - 5962.82
PEUGEOT - 5962.A2
PORSCHE - 92809460203
PORSCHE - 99917014190
PORSCHE - 99917015890
PORSCHE - 99917018990
PROTON - PW501919
RENAULT - 7700553622
RENAULT - 7700583895
RENAULT - 7700612290
RENAULT - 7700647272
RENAULT - 7700660006
RENAULT - 7700681298
RENAULT - 7700727383
RENAULT -
RENAULT - 7701023079
RENAULT - 7700746115
RENAULT - 7701023080
RENAULT - 7701023082
RENAULT - 7701414140
RENAULT - 7701414142
RENAULT - 7701612290
RENAULT - 7700724821
RENAULT - 7700824821
RENAULT - 7701366086
RENAULT - 7701366269
RENAULT - 7701366516
RENAULT - 7701414025
SAAB - T40238921001
SAAB - T40238924005
SAAB - 751507
SAAB - 8355007
SAAB - 90350018
SEAT - 0004359424
SIMCA - 0016508100
SUBARU - 22401AA220
SUBARU - 490010053
SUBARU - 820549500
SUBARU - 22401AA020
SUZUKI - 0948200409LCP
SUZUKI - 09482-00118
SUZUKI - 09482-00299
SUZUKI - 09482-00177
TALBOT - 0000VSP118
TALBOT - 0015797300
TALBOT - 0016508100
TALBOT - 0042904900
TALBOT - 0055354900
TALBOT - 0056613300
TALBOT - 0079227042
TOYOTA - 9004851059
TOYOTA - 9091901027
TOYOTA - 9091901051
TOYOTA - 9091901084
TOYOTA - 9091901087
TOYOTA - 9091901098
TOYOTA - 9099909007
TOYOTA - 04195-34150
VAUXHALL - VSP807
VAUXHALL - 91143774
VOLVO - 1276038
VOLVO - 1276056
VOLVO - 1306605
VOLVO - 13066055
VOLVO - 1346541
VOLVO - 13465414
VOLVO - 1367528
VOLVO - 2707461
VOLVO - 271409
VOLVO - 271415
VOLVO - 273545
VOLVO - 273597
VOLVO - 2735975
VOLVO - 463511
VAG - 101000036AC
VW - KX90500502
VW - N01281236
VW - N01781121
VW - N01781127
VW - N01781128
VW - N01781131
VW - N01781139
VW - N01781140
VW - N01781151
VW - N01781154
VW - N01781164
VW - N01781166
VW - N01781178
VW - N01781183
VW - N01781219
VW - N01781227
VW - N01781230
VW - N01781236
VW - N01781246
VW - N01781249
VW - N01781252
VW - N01781258
VW - N0178127
VW - N01781319
VW - N01781320
VW - N01781326
VW - N01781340
VW - N01781342
VW - N01781347
VW - N01781350
VW - N0178211
VW - X07554451
VW - 000057067A
VW - 0003981310
VW - 0007554451
VW - 0539059991
VW - 101000000AC
VW - 101000001AC
VW - 101000002AB
VW - 101000005AB
VW - 101000006AC
VW - 101000007AB
VW - 191905450A
VW - 191905450N
VW - 191905452B
VW - 191905452F
YAMAHA - 9470100116
YAMAHA - 94703-00116
YAMAHA - 94703-00234
YANMAR - 160690-78010

Dostupnost:   Nema na zalihama, može se isporučiti u roku 2-5 dana.

Nema na zalihama, može se isporučiti u roku 2-5 dana.

MagacinRaspoloživa količina
352 - RS-22327 Maradik, Fruškogorska 20-22, tel. +38122506565 0
355 - RS-22325 Krčedin, Cara Dušana 76, tel. +38122573153 0
357 - RS-21138 Novi Sad, Temerinska 144, tel. +381216416578 0
203 - RS-22325 Krčedin, Cara Dušana 76, tel. +38122573153 0
205 - HR-40000 Pribislavec, Ruđera Boškovića 29, tel. +385998779913 0
Ažurirano: 2018-05-21 10:15:36

 

Količina: Komentari
Upotrebljava se u vozilima:
Fiat 126p 700ccm BIS
Polonez -->1991. 1500ccm 55KW
Polonez -->1991. 1500ccm 60KW
Polonez -->1991. 1600ccm 64KW
Polonez Atu 1600 GLI
Polonez Atu 1600 GLI kat.
Polonez Atu 1600 GSi
Polonez Caro 1500 GLE
Polonez Caro 1500 GLI kat.
Polonez Caro 1600 GLI kat.
Polonez Caro 1600 GSi
Polonez Truck 1600i
Lada 2106
Yugo 903ccm (45, Tempo 1,0)
Yugo 1116ccm EFI (60 EFI, 1,1i)
Yugo 1300ccm EFI (65 EFI, 1,3i)
Zastava 101 Od 1982 1116ccm
Zastava 101 do 1982. 1116ccm
Fiat 238
BMW 02 2002 2,0 74KW
BMW 5 (E12) 520 2,0 85KW
Opel Ascona B 1,3N 44KW
Opel Ascona B 1,3S 55KW
Opel Ascona C 1,3N 44KW
Opel Manta B 1,3N 44KW
Opel Manta B 1,3S 55KW
Volkswagen Golf I 1,5 51KW 1457ccm
Volkswagen Golf I 1,1 37KW
Volkswagen Golf I 1,3 44KW
Volkswagen Golf I 1,5 51KW 1471ccm
Volkswagen Golf I 1,6 55KW 1588ccm
Volkswagen Golf I 1,8 GTI 82KW
Alfa Romeo Alfasud 1,2 46KW
Alfa Romeo Alfasud 1,3 50KW
Alfa Romeo Alfasud (904) 1,2 46KW
Alfa Romeo Alfetta 1,6 79KW
Alfa Romeo Alfetta 1,8 89KW
Alfa Romeo Alfetta 2,0 89KW
Alfa Romeo Alfetta 2,0 97KW
Alfa Romeo Alfetta GT 1,6 79KW
Alfa Romeo Alfetta GT 2,0 89KW
Alfa Romeo Giulietta Nuova 1,3 66KW
Alfa Romeo Giulietta Nuova 1,8 90KW
Alfa Romeo Giulietta Nuova 2,0 96KW
Alfa Romeo GTV 2,0 96KW
Ford Capri I 2000 63KW
Ford Capri I 2300 92KW
Ford Capri I 2300 79KW
Mercedes /8 250 2,8 96KW
Mercedes /8 250 C 2,8 96KW
Saab 96 1,5 V4 48KW
BMW 3 (E21) 320i 2,0 92KW
Porsche 911 3,2 160KW
Porsche 911 3,1 Carrera Speedster 160KW
Porsche 928 4,6 S 228KW
Porsche 928 4,6 S 221KW
Porsche 928 4,9 S 212KW
Porsche 928 4,9 S, S4 235KW
Porsche 928 5,0 GT 243KW
Porsche 928 5,0 S4 235KW CAT
Porsche 928 5,4 GTS 257KW
Porsche 968 3,0 176KW
Lada 2101
Lada 2102
Lada 2103
Lada 2104
Lada 2105
Lada 2107
Lada 2108 (Samara)
Lada 2109 (Samara)
Lada 2121 (Niva)
Yugo Florida 1,3
Yugo Florida 1,4
Fiat Ducato I (280) 2,0 62KW
Fiat Ducato I (280) 2,0 55KW
Fiat Ducato I (290) 2,0 62KW
Fiat Panda I 800 25KW
Fiat Panda I 900 33KW
Fiat Panda I 950 35KW
Fiat Talento 2,0 55KW
Ford Granada MkII 1,7 51KW
Ford Granada MkII 2,8i 108KW
Lancia Delta II 2,0 16V Turbo 137KW
Saab 900 I 2,0 c 79KW
Saab 900 I 2,0 c 74KW
Saab 900 I 2,0 EMS 87KW
Saab 900 I 2,0 i 81KW
Saab 900 I 2,0 i 85KW
Volvo 240 2,1 74KW
Volkswagen Jetta I 1,8 82KW
Audi 100 C2 2,1 85KW
Peugeot 504 2,0 TI 78KW
Peugeot 504 2,0 75KW
Saab 99 2,0 87KW EMS
Fiat Uno 45 0,9 33KW
Fiat Uno 45 1,0 37KW
Fiat Uno 55 1,1 40KW
Fiat Uno 60 1,1 43KW
Fiat Uno 70 1,3 48KW
Fiat Uno 70 1,3 50KW
Fiat Uno 70 1,4 i.e. 51KW
Fiat Uno 70 1,4 S 52KW
Fiat Uno 70 1,4 i.e. 53KW
Lancia Y10 1,0 Fire 41KW
Volkswagen Transporter IV 2,5 81KW
Volkswagen Transporter IV 2,5 81KW Syncro
Alfa Romeo 33 II 1,4 i.e. 65KW
Alfa Romeo 33 II 1,4 i.e. 66KW
Ford Granada MkII 2,8 99KW
Ford Granada MkII 2,8i 110KW
Fiat 131 1,3 Mirafiori 48KW
Fiat 131 1,3 Super Mirafiori 57KW
Fiat 131 1,4 Mirafiori 51KW
Fiat 131 1,4 Super Mirafiori 55KW
Fiat 131 1,6 55KW
Fiat 131 1,6 63KW
Fiat 131 1,6 Super 71KW
Fiat 131 1,6 Super Mirafiori 72KW
Fiat 131 2,0 Super 83KW
Alfa Romeo Spider (115) 2000 2,0 93KW Veloce
Audi 100 C2 1,6 63KW
Audi 100 C1 1,6 63KW
Audi 80 B2 1,3 40KW
Audi 80 B2 1,3 44KW 1272ccm
Audi 80 B2 1,6 63KW
Auto Union Allegro 1,1 33KW
Auto Union Allegro 1,3 40KW
Auto Union Mini 1000 26KW
Auto Union Mini 1000 29KW
Auto Union Mini 1000 Mayfair 31KW
Auto Union Mini 1275 GT 39KW
Auto Union Mini 850 25KW
Autobianchi A112 0,9 Junior 31KW
Fiat 127 I 0,9 29KW
Fiat 127 I 0,9 33KW
Fiat 127 II 0,9 29KW
Fiat 127 II 0,9 33KW
Fiat 127 II 1,0 37KW
Fiat 127 III 0,9 29KW
Fiat 127 III 0,9 33KW
Fiat 127 III 1,0 37KW
Fiat 128 Coupe 1,1 47KW
Fiat 128 Coupe 1,1 48KW
Fiat 128 Coupe 1,3 Berlinetta 54KW
Fiat 128 Coupe 1,3 55KW
Fiat 128 1,1 33KW
Fiat 128 1,1 40KW
Fiat 128 1,3 Sport 44KW
Fiat 128 1,3 Rally 49KW
Fiat Argenta 1600 72KW
Fiat Regata 70 1,3 48KW
Fiat Regata 70 1,3 50KW
Fiat Regata 75 1,5 55KW
Fiat Regata 75 1,5 i.e. 55KW
Fiat Ritmo Bertone 50 1,3 50KW
Fiat Ritmo I 60 1,0 44KW
Fiat Ritmo I 65 1,3 48KW
Fiat Ritmo I 70 1,3 48KW
Fiat Ritmo I 90 1,6 i.e. 66KW
Fiat Ritmo II 60 1,1 40KW
Fiat Ritmo II 60 1,1 43KW
Fiat Ritmo II 70 1,3 50KW
Fiat Ritmo II 90 1,6 i.e. 66KW
Ford Escort I 1100 32KW
Ford Escort II 1,1 35KW
Ford Escort II 1,1 32KW
Ford Escort II 1,3 40KW 1298ccm
Innocenti Mini 1,0 35KW
Innocenti Mini 1,0 32KW
Innocenti Mini 1,3 47KW
Innocenti Mini 1,3 De Tomaso 51KW
Lancia A112 0,9 29KW Junior
Lancia Beta 1800 81KW
Mitsubishi Lancer 1,2 40KW
Mitsubishi Lancer 1,2 GLX 40KW
Peugeot 505 1,8 60KW
Peugeot 505 1,8 55KW
Peugeot J9 1,6 44KW
Renault 11 1,1 35KW
Renault 18 1,6 58KW
Renault 9 1,1 35KW
Renault 9 1,4 53KW
Rover Mini MK I 1000 30KW
Saab 99 2,0 74KW GL
Seat Ibiza I 0,9 29KW
Seat Ibiza I 0,9 32KW
Seat Marbella 0,8 25KW
Seat Marbella 0,9 29KW
Seat Marbella 0,9 29KW CAT
Volvo 240 2,0 71KW
Volvo 240 2,0 66KW
Volvo 240 2,1 71KW
Volvo 340/360 1,4 52KW
Volvo 340/360 1,4 47KW
Volvo 340/360 1,4 51KW 1975-83
Volkswagen Derby I 0,9 29KW
Volkswagen Derby I 1,3 44KW
Volkswagen Derby II 1,3 44KW
Volkswagen Polo I 0,9 29KW
Volkswagen Polo I 1,1 37KW
Alfa Romeo 6 2,5 i.e. 110KW
Renault Laguna I 1,8 66KW 1794ccm
Autobianchi Y10 1,0 41KW
Chevrolet Aveo 1,4 69KW
Fiat 124 Coupe 1,8 82KW
Fiat 124 Spider 1,8 82KW
Fiat 124 Spider 1,8 87KW
Opel Ascona A 1,6S 59KW
Opel Kadett D 1,6 S 66KW
Opel Manta A 1,6S 59KW
Opel Rekord D 1,7S 61KW
Fiat Tempra 1,4 i.e. 51KW
Fiat Tipo 1,4 i.e. 51KW
Seat Ritmo 1,4 57KW
Alfa Romeo 33 I 1,5 62KW
Fiat Cinquecento 0,7 23KW
Seat Terra 0,9 29KW
Fiat 132 1,6 65KW
Fiat 132 1,6 66KW
Fiat 132 1,6 72KW 1585ccm
Fiat 132 2,0 82KW
Fiat 132 2,0 90KW i.e.
Fiat Argenta 1600 66KW i.e.
Fiat Argenta 2000 83KW
Fiat Argenta 2000 90KW i.e.
Pininfarina Spidereuropa 2,0 76KW
Pininfarina Spidereuropa 2,0 77KW
Seat 124 1,2 48KW
Seat 124 1,4 55KW
Seat 124 1,6 70KW
Seat 132 1,9 80KW
Seat Ibiza II 1,3i 40KW
Seat Toledo I 1,8i 65KW
Volvo 440 1,7 64KW
Volvo 440 1,7 90KW Turbo
Volvo 440 1,7 88KW Turbo
Volvo 440 2,0 80KW
Volvo 440 2,0 81KW
Volvo 460 1,7 90KW Turbo
Volvo 460 1,7 88KW Turbo
Volvo 460 2,0 80KW
Volvo 460 2,0 81KW
Volvo 480 1,7 90KW Turbo
Volvo 480 1,7 88KW Turbo
Volvo 480 2,0 81KW
Moskvich 2141 (Aleko)
Tavria
Volkswagen Derby I 1,1 37KW
Volkswagen Derby II 1,0 29KW
Volkswagen Derby II 1,3 40KW
Volkswagen Golf I C. 1,8 72KW
Volkswagen Golf I C. 1,8 66KW
Volkswagen Golf I C. 1,8 82KW
Volkswagen Golf II 1,0 37KW
Volkswagen Golf II 1,0 33KW
Volkswagen Golf II 1,3 40KW
Volkswagen Golf II 1,3 40KW CAT
Volkswagen Golf II 1,6 51KW
Volkswagen Golf II 1,6 53KW
Volkswagen Golf II 1,6 55KW
Volkswagen Golf II 1,8 62KW
Volkswagen Golf II 1,8 66KW
Volkswagen Golf II 1,8 72KW Syncro
Volkswagen Golf II 1,8 66KW Syncro
Volkswagen Golf II 1,8 GTI 77KW
Volkswagen Golf II 1,8 GTI 82KW
Volkswagen Golf II 1,8 GTI 79KW CAT
Volkswagen Golf III 1,4 40KW
Volkswagen Golf III 1,4 44KW
Volkswagen Golf III 1,6 55KW
Volkswagen Golf III 1,8 55KW
Volkswagen Golf IV C. 1,8 55KW
Volkswagen Iltis 1,7 55KW
Volkswagen Jetta I 1,1 37KW
Volkswagen Jetta I 1,3 44KW
Volkswagen Jetta I 1,6 63KW
Volkswagen Jetta II 1,3 40KW
Volkswagen Jetta II 1,3 40KW CAT
Volkswagen Jetta II 1,6 51KW
Volkswagen Jetta II 1,6 53KW
Volkswagen Jetta II 1,6 55KW
Volkswagen Jetta II 1,8 62KW
Volkswagen Jetta II 1,8 66KW
Volkswagen Jetta II 1,8 82KW
Volkswagen Jetta II 1,8 79KW CAT
Volkswagen Jetta II 1,8 72KW Syncro
Volkswagen LT 28-35 2,4 66KW
Volkswagen LT 28-35 2,4 i 69KW
Volkswagen LT 40-55 2,4 66KW
Volkswagen Passat B1 1,3 40KW 1272ccm
Volkswagen Passat B1 1,3 44KW
Volkswagen Passat B1 1,3 40KW 1297ccm
Volkswagen Passat B1 1,5 55KW
Volkswagen Passat B1 1,5 63KW
Volkswagen Passat B1 1,6 63KW
Volkswagen Passat B2 1,3 44KW 1297ccm
Volkswagen Passat B2 1,3 44KW 1272ccm
Lancia Trevi 2,0 i.e. 90KW
Renault 19 I 1,4 43KW
Fiat Regata 100 1,6 74KW
Fiat Regata 90 1,6 66KW
Fiat Ritmo I 105 Sport 1,6 77KW
Fiat Ritmo II 105 1,6 77KW
Fiat Tipo 1,6 61KW
Renault 16 1,6 TL 40KW
Renault 16 1,6 TL 48KW
Renault 16 1,6 TS 61KW
Renault 18 1,6 54KW
Renault Fuego 1,6 52KW
Renault Trafic 1,6 48KW
Renault Trafic 1,4 35KW
Volkswagen Passat B2 1,6 63KW
Volkswagen Passat B2 1,6 55KW 1588ccm
Volkswagen Passat B2 1,8 82KW
Volkswagen Passat B2 1,8 66KW
Volkswagen Passat B2 2,0 85KW
Volkswagen Passat B2 2,2 85KW
Volkswagen Passat B2 2,2 100KW
Volkswagen Passat B3, B4 1,6 53KW
Volkswagen Passat B3, B4 1,8 55KW
Volkswagen Passat B3, B4 1,8 79KW
Volkswagen Passat B3, B4 1,8 82KW
Volkswagen Passat B2 1,3 40KW
Volkswagen Passat B2 2,0 85KW Syncro
Volkswagen Passat B2 2,2 88KW Syncro
Volkswagen Passat B1 1,6 55KW
Volkswagen Polo I 1,3 44KW
Volkswagen Polo II 1,0 33KW
Volkswagen Polo II 1,0 29KW
Volkswagen Polo II 1,0 33KW KAT
Volkswagen Polo II 1,3 40KW
Volkswagen Polo II 1,3 40KW KAT
Volkswagen Polo III 1,6 55KW 1598ccm
Volkswagen Polo II 1,1 37KW
Volkswagen Polo II 1,3 44KW
Volkswagen Santana 1,6 55KW 1588ccm
Volkswagen Santana 1,6 63KW
Volkswagen Santana 1,8 66KW
Volkswagen Santana 2,0 85KW
Volkswagen Scirocco I 1,1 37KW
Volkswagen Scirocco I 1,3 44KW
Volkswagen Scirocco I 1,5 51KW 1471ccm
Volkswagen Scirocco II 1,3 44KW
Volkswagen Scirocco II 1,6 63KW
Volkswagen Scirocco II 1,8 66KW
Volkswagen Scirocco II 1,8 82KW
Volkswagen Transporter IV 1,8 49KW
Volkswagen Transporter IV 2,5 85KW Syncro
Volkswagen Vento 1,6 55KW
Volkswagen Vento 1,8 55KW
Chevrolet Matiz 0,8 38KW
Chevrolet Matiz 1,0 49KW
Chevrolet Matiz 1,0 47KW
Daewoo Lanos 1,3 55KW
Daewoo Lanos 1,5 63KW
Daewoo Matiz 0,8 38KW
Daewoo Matiz 1,0 47KW
Daewoo Rezzo 1,8 74KW
Daewoo Rezzo 1,8 72KW
Opel Combo 1,2 33KW
Opel Combo 1,4 60KW
Opel Combo 1,4 44KW
Opel Corsa A 1,4i 44KW
Opel Corsa B 1,2i 33KW (12NZ)
Opel Corsa B 1,4i 63KW 16V
Opel Corsa B 1,4Si 60KW
Opel Corsa B 1,6i 74KW 16V
Opel Tigra 1,6 74KW 16V
Opel Vectra B 2,0i 82KW
Seat Cordoba I 1,4i 44KW
Seat Cordoba I 1,6i 55KW 1595ccm
Seat Cordoba I 1,6i 55KW 1598ccm
Seat Ibiza II 1,4i 44KW
Seat Ibiza II 1,6i 55KW 1595ccm
Fiat Tipo 1,4 52KW
Fiat Tipo 1,4 i.e. 57KW
Fiat Tipo 1,6 i.e. 66KW
Lancia Dedra 1,6i.e. 66KW
Vauxhall Combo I 1,2 33KW
Volkswagen Polo III 1,6 55KW 1595ccm
Kia Sorento I 2,4 102KW
Mazda 616 1,6 55KW
Mazda 626 II 2,0 74KW
Mazda 818 1,6 55KW
Mazda 929 II 2,0 74KW
Mazda 929 II 2,0i 88KW GLX
Mazda 929 III 2,0 85KW
Mazda E 1600 1,6 51KW
Mitsubishi Colt III 1,8 GTi 100KW 16V
Mitsubishi Colt V 1,3 GL/GLX 55KW
Mitsubishi Galant IV 1,8 66KW
Mitsubishi Galant IV 2,0 106KW 16V GTI
Mitsubishi Galant IV 2,0 106KW 16V 4x4
Mitsubishi L 300 2,0 66KW
Mitsubishi L 300 2,0 66KW 4x4
Mitsubishi L 300 2,0 65KW 4x4
Mitsubishi Lancer III 1,5 61KW
Mitsubishi Lancer III 1,8 63KW 4x4
Mitsubishi Lancer IV 1,5 62KW
Mitsubishi Lancer IV 1,8 GTi 100KW 16V
Mitsubishi Lancer V 1,3 55KW
Mitsubishi Lancer VI 1,3 55KW 12V
Opel Ascona C 1,3S 55KW
Opel Ascona C 1,6 60KW
Opel Ascona C 1,6i 55KW
Opel Astra F 1,4i 44KW
Opel Astra F 1,4Si 60KW
Opel Astra F 1,6i 52KW
Opel Astra F 1,6i 55KW
Opel Astra F 1,6Si 74KW
Opel Corsa A 1,2N 38KW
Opel Corsa A 1,2S 40KW
Opel Corsa A 1,3 44KW
Opel Corsa A 1,3i 44KW
Opel Corsa A 1,3S 51KW
Opel Kadett E 1,3i 44KW CAT
Opel Kadett E 1,3 S 55KW
Opel Kadett E 1,6i 55KW CAT
Opel Kadett E 1,6 S 60KW
Opel Kadett E 1,3 N 44KW
Opel Vectra A 1,6 60KW
Opel Vectra A 1,6i 52KW
Opel Vectra A 1,6i 55KW
Opel Vectra A 1,6i 55KW CAT
Proton Persona 415 1,5 66KW
Renault Laguna I 1,8 66KW 1783ccm
Renault Laguna I 1,8 69KW 1794ccm
Renault Laguna I 2,0 80KW
Renault Laguna I 2,0 83KW
Renault Laguna I 2,0 84KW
Alfa Romeo Alfasud 1,3 Super 51KW
Alfa Romeo Alfasud (904) 1,3 51KW
Alfa Romeo Alfasud (902) 1,3 55KW
Alfa Romeo Alfasud (902) 1,4 55KW
Seat Fura (025A) 0,9 29KW
Lancia A112 1,0 35KW LX
AC ME 3000 103KW
Alpina B10 (E34) 3,5 187KW
Alpina B11 3,5 177KW
Alpina B11 3,5 184KW
Alpina B11 3,5 187KW
Alpina B3 (E30) 2,7 150KW
Alpina B3 (E30) 2,7 150KW AWD
Alpina B6 (E21) 2,8 147KW
Alpina B6 (E21) 2,8 160KW
Alpina B6 (E30) 2,8 154KW
Alpina B6 (E30) 3,5 187KW
Alpina B6 (E30) 3,5 192KW
Alpina B9 (Е28) 3,4 180KW
Alpina B9 Coupe (E24) 3,4 180KW
Alpina C1 (E21) 2,3 125KW
Alpina C1 (E30) 2,3 125KW
Alpina C1 (E30) 2,5 140KW
Alpina C2 (E30) 2,5 136KW
Alpina C2 (E30) 2,7 150KW
Alpina C2 (E30) 2,7 154KW
Alpina C2 (E30) 2,7 154KW AWD
Asia Motors Rocsta 4x4 1,8i 57KW
Aston Martin Lagonda I 5,3 250KW
Autobianchi A112 0,9 33KW
Autobianchi A112 0,9 E 34KW
Autobianchi A112 1,0 E/Elite/LX 35KW
BMW 02 2002 2,0 74KW
BMW 02 2002 Tii 2,0 96KW
BMW E9 CS 2,5 110KW
BMW E9 CS 2,8 125KW
BMW E9 CS 3,0 132KW
BMW E9 CSI 3,0 147KW
BMW E9 CSL 3,2 152KW
BMW E3 2500 2,5 110KW 1968-77
BMW E3 2800 2,8 125KW 1968-75
BMW E3 2,8L 2,8 125KW 1975-77
BMW E3 3,0S 3,0 132KW 1971-77
BMW E3 3,0L 3,0 132KW 1975-77
BMW E3 3,0Si 3,0 143KW 1975-77
BMW E3 3,0Si 3,0 147KW 1971-75
BMW E3 3,2Li 3,2 147KW 1975-77
BMW E3 3,3L 3,3 140KW 1974-76
BMW 3 (E30) 325i 2,5 126KW
BMW 3 (E30) 325iX 2,5 126KW
BMW 3 325i 2,5 126KW
BMW 5 (E12) 520i 2,0 92KW
BMW 5 (E12) 520i 2,0 96KW
BMW 5 (E12) 525 2,5 107KW
BMW 5 (E12) 525 2,5 110KW
BMW 5 (E12) 528 2,8 121KW
BMW 5 (E12) 528 2,8 125KW
Chevrolet Kalos 1,2 53KW
Chevrolet Spark 0,8 37KW
Chevrolet Spark 1,0 SX 46KW
Chevrolet Matiz 0,8 LPG 38KW
Chevrolet Matiz 1,0 LPG 49KW
Citroen GS 1,2 43KW
Citroen C25 2,0 E 58KW
Citroen C25 2,0 62KW
Citroen C25 1,8 E 51KW
Daewoo Espero 1,5 65KW 16V
Daewoo Espero 1,8 66KW
Daewoo Espero 1,8 70KW
Daewoo Kalos 1,4 61KW
Daewoo Kalos 1,2 53KW
Daewoo Leganza 2,0 93KW 16V
Daewoo Nexia 1,5 44KW
Daewoo Nexia 1,5 52KW
Daewoo Nexia 1,5 55KW
Daihatsu Charade II 1,0 50KW Turbo
Daihatsu Taft 1,6D 49KW 4x4
Ginetta G15 0,9 38KW
Ginetta G21 1,7 58KW
Ginetta G21 3,0 V6 94KW
Honda Civic 1200 40KW 1169ccm
Honda Civic 1200 40KW 1238ccm
Honda Civic 1200 44KW
Hyundai H-1 2,4 82KW
Hyundai H-1 2,4 82KW 4WD
Hyundai Galloper I 3,0 V6 104KW
Hyundai Galloper II 3,0 V6 104KW
Hyundai H100 2,4 84KW
Hyundai H100 2,4 90KW
Hyundai Sonata II 2,0i 74KW
Hyundai Sonata II 2,0i 80KW
Hyundai Sonata III 2,0i 77KW
Hyundai Sonata III 2,0i 92KW 16V
Hyundai Sonata III 3,0i V6 107KW
Hyundai Sonata III 1,8i 72KW
Hyundai Sonata III 2,0i 102KW 16V
Hyundai Sonata IV 2,0 100KW 16V
Hyundai Starex 2,4 82KW
Hyundai Starex 2,4 82KW 4WD
Hyundai Trajet 2,0 100KW
Hyundai Trajet 2,0 103KW
Hyundai Lantra 1,6i.e. 78KW 16V
Hyundai Lantra 1,6i.e. 84KW 16V
Hyundai Lantra 1,6i.e. 93KW 16V
Innocenti Mini 1,0 39KW
Isuzu Trooper I 2,3 66KW
Isuzu Campo 2,0 58KW
Isuzu Campo 2,0 58KW 4WD
Isuzu Midi 2,0 61KW
Isuzu Midi 2,0 61KW 4WD
Jaguar XJ6 4,2 130KW
Jaguar XJ6 4,2 133KW
Jaguar XJ6 4,2 151KW
Jensen Healey/GT 2,0 104KW
Kia Pride 1,3 44KW 16V
Kia Pride 1,3 47KW 16V
Kia Pride 1,3 53KW 16V
Kia Rio I 1,3 55KW
Kia Rio I 1,3 60KW
Kia Sephia 1,5i 59KW
Kia Sephia 1,6i 59KW
Kia Sportage I 2,0i 70KW 4x4
Lada 2110 (110) 1,5 54KW
Lada 2110 (110) 1,5 56KW
Lada 2110 (110) 1,5 57KW
Lada 2110 (110) 1,5 70KW 16V
Lada 2111 (111) 1,5 56KW
Lada 2111 (111) 1,5 57KW
Lada 2112 (112) 1,5 54KW
Lada 2112 (112) 1,5 57KW
Lada 2112 (112) 1,5 56KW
Lancia Beta Coupe 2000i.e. 90KW
Lancia Beta H.P.E. 2000i.e. 90KW
Lancia Delta I 1,1 47KW
Land Rover Series 90/110 2,5 62KW
Land Rover Discovery II 4,0 V8 136KW 4x4
Land Rover Discovery I 3,5 113KW 4x4
Range Rover 3,5 93KW Vogue
Range Rover 3,5 107KW
Range Rover 3,5 120KW Vogue
Maserati Bora 4,7 228KW
Maserati Khamsin 4,9 235KW
Maserati Kyalami 4,9 206KW
Maserati Merak 2,0 125KW
Maserati Merak 3,0 SS 162KW
Maserati Quattroporte 4,9 206KW
Mazda 323 I 1,0 33KW
Mazda 323 I 1,3 44KW
Mazda 323 I 1,4 51KW
Mazda 323 III 1,6 GT 63KW
Mazda 626 II 2,0 88KW
Mazda 626 III 2,0 66KW
Mazda 626 III 2,0 81KW 12V
Mazda 818 1,3 44KW
Mazda 1000 1,0 33KW
Mazda 1300 1,3 44KW
Mazda B (UN) 2,2 68KW 8V 4x4
Mercedes /8 230.6 2,3 88KW
Mercedes /8 280 2,7 118KW
Mercedes /8 280E 2,7 136KW
Mercedes /8 280 C 2,8 118KW
Mercedes /8 280 CE 2,8 136KW
Mercedes G class 280 GE 2,7 110KW
Mercedes G class 280 GE 2,7 115KW
Mercedes G class G500E 5,0 177KW
Mercedes Henschel 2t 207 1,8 51KW
Mercedes 280SE/280SEL 2,8 118KW
Mercedes 280SEL 3,5 147KW
Mercedes 300SEL 6,3 184KW
Mercedes 280S 2,8 115KW
Mercedes 280S 2,8 118KW
Mercedes 280SE/280SEL 2,8 136KW
Mercedes 350SE/350SEL 3,5 147KW
Mercedes 450SE/450SEL 4,5 165KW
Mercedes 380SE/380SEL 3,8 160KW
Mercedes 560SE/560SEL 5,5 220KW
Mercedes 380SEC 3,8 150KW
Mercedes 280SL 2,7 136KW
Mercedes 420SL 4,2 160KW
Mercedes 420SL 4,2 150KW
Mercedes 450SL 4,5 165KW
MG Metro 1300 1,3 54KW
MG Metro Turbo 1,3 69KW
MG MGB 1,8 70KW
MG MGB 1,8 68KW
MG Midget 1,3 48KW
Mini Moke 1,0 29KW
Mitsubishi Colt II 1,2 EL/GL 40KW
Mitsubishi Colt II 1,2 EL/GL 44KW
Mitsubishi Colt II 1,5 GLX 55KW
Mitsubishi Colt II 1,6 Turbo ECi 92KW
Mitsubishi Colt III 1,3 GL 44KW
Mitsubishi Colt III 1,3 51KW
Mitsubishi Colt III 1,5 66KW CAT
Mitsubishi Colt III 1,6 GTi 91KW 16V
Mitsubishi Colt V 1,5 69KW
Mitsubishi Colt Lancer 1,6 60KW
Mitsubishi Lancer 1,6 60KW
Mitsubishi Lancer 1,6 62KW
Mitsubishi Lancer III 1,5 55KW GLX
Mitsubishi Lancer III 1,8 66KW 4x4
Mitsubishi Lancer III 1,2 40KW GL
Mitsubishi Lancer III 1,2 44KW
Mitsubishi Lancer IV 1,3 44KW
Mitsubishi Lancer IV 1,3 51KW
Mitsubishi Lancer VI 1,5 69KW 16V
Mitsubishi Lancer Celeste 2,0 GSR 66KW
Mitsubishi Lancer Celeste 2,0 GSR 71KW
Mitsubishi Lancer Celeste 2,0 GSR 77KW
Mitsubishi Galant I 1,6 55KW
Mitsubishi Galant I 2,0 72KW
Mitsubishi Galant II 1,6 55KW GLX
Mitsubishi Galant II 2,0 75KW GLS
Mitsubishi Galant III 1,6 55KW GLX
Mitsubishi Cordia 1,6 Turbo 84KW
Mitsubishi Cordia 1,6 Turbo 85KW
Mitsubishi Cordia 1,8 66KW GSL
Mitsubishi Pajero II 3,0 V6 133KW 24V
Mitsubishi Tredia 1,8 GLS 66KW
Mitsubishi Sapporo I 1,6 SL/GL 55KW
Mitsubishi Sapporo I 2,0 66KW
Mitsubishi Sapporo I 2,0 72KW
Mitsubishi Sapporo I 2,0 79KW
Morgan Plus 8 3,5 115KW
Morgan Plus 8 3,5 EFI 142KW
Morgan Plus 8 3,9 138KW
Morris Marina Mk1 1300 44KW
Morris Marina Mk1 1,8 59KW
Morris Marina Mk1 1,8 TC 68KW
Morris Marina Mk1 1300 42KW
Morris Marina Mk1 1800 53KW
Morris Marina Mk1 1800 TC 70KW
Nissan Urvan (E23) 2,0 55KW
Opel Ascona C 1,6S 66KW
Opel Ascona C 1,8 62KW
Opel Ascona C 1,8E 74KW
Opel Ascona C 1,8i 85KW
Opel Ascona C 2,0i 85KW
Opel Ascona C 2,0i 85KW CAT
Opel Ascona C 2,0i GT 95KW
Opel Astra F 1,4 55KW
Opel Astra F 1,4 60KW
Opel Astra F 1,6 55KW
Opel Astra F 2,0i 85KW
Opel Campo 2,3 69KW
Opel Campo 2,3 69KW 4x4
Opel Campo 2,3 72KW
Opel Campo 2,3 72KW 4x4
Opel Corsa A 1,2 44KW
Opel Corsa A 1,6GSI 74KW
Opel Corsa B 1,2i 33KW (C12NZ, X12SZ)
Alfa Romeo 2000 2,0 97KW
Alfa Romeo Giulietta Nuova 1,6 79KW
Alfa Romeo Giulietta Nuova 1,8 Turbo 110KW
Alfa Romeo 2300 2,3 104KW
Alfa Romeo Spider (105) 2000 2,0 96KW
Alfa Romeo Spider (115) 2000 2,0 85KW
Alfa Romeo Spider (115) 2000 2,0 88KW
Alfa Romeo Spider (115) 2000 2,0 92KW
Alfa Romeo GTV 2,0 Turbodelta 111KW
Alfa Romeo GTV-6 2,5 116KW
Alfa Romeo GT V 2000 96KW
Alfa Romeo 33 I 1,5 62KW 4x4
Alfa Romeo 33 I 1,5 66KW 4x4
Alfa Romeo 6 2,0 99KW
Alfa Romeo 90 2,0 i.e. 94KW
Alfa Romeo 90 2,5 i.e. V6 110KW
Alfa Romeo 90 2,5 i.e. V6 114KW
Alfa Romeo Alfasud (902) 1,7 87KW
Alfa Romeo Alfetta 1,8 85KW
Alfa Romeo Alfetta 1,8 90KW
Alfa Romeo Alfetta GT 1,8 85KW
Alfa Romeo Alfetta GT 1,8 89KW
Alfa Romeo Alfetta GT 2,0 96KW
Alfa Romeo 75 2,5 V6 115KW
Alfa Romeo 75 2,5 V6 113KW CAT
Alfa Romeo 75 3,0 V6 136KW
Alfa Romeo 75 3,0 V6 136KW CAT
Opel Kadett D 1,2 40KW
Opel Kadett D 1,3 N 44KW
Opel Kadett D 1,3 S 55KW
Opel Kadett D 1,8 GT/E 85KW
Opel Kadett E 1,6 S 66KW
Opel Kadett E 1,6i 55KW
Opel Kadett E 1,8 S 62KW
Opel Kadett E 1,8i 66KW
Opel Kadett E 1,8i 74KW
Opel Kadett E 1,8 84KW
Opel Kadett E 1,8i 85KW
Opel Kadett E 2,0 GSI 95KW
Opel Manta B 1,8S 66KW
Opel Omega A 1,8N 60KW
Opel Omega A 1,8 65KW
Opel Omega A 1,8S 66KW
Opel Omega A 1,8 85KW
Opel Omega A 2,0 90KW
Opel Rekord E 1,8 55KW
Opel Rekord E 1,8S 66KW
Opel Rekord E 1,8E 74KW
Opel Vectra A 1,8S 65KW 4x4
Opel Vectra A 1,8S 66KW
Opel Vectra A 2,0i 95KW
Opel Vectra A 2,0i 95KW 4x4
Peugeot 404 1,6 48KW
Peugeot 404 1,6 50KW GT
Peugeot 404 1,6 54KW
Peugeot 404 1,6 59KW
Peugeot 504 1,8 58KW
Peugeot 504 1,8 60KW
Peugeot 504 2,0 71KW
Peugeot 504 2,0 68KW
Peugeot 504 1,6 46KW
Peugeot 504 1,8 54KW
Peugeot 504 1,8 53KW
Peugeot 505 1,8 62KW
Peugeot 505 2,0 71KW
Peugeot 505 2,0 72KW
Peugeot 505 2,0 60KW
Peugeot 505 2,0 69KW
Peugeot J5 2,0 55KW
Peugeot J5 2,0 58KW
Peugeot J5 2,0 62KW
Peugeot J5 1,8 51KW
Peugeot J7 1,6 44KW
Peugeot J7 1,8 48KW
Peugeot J9 2,0 57KW
Porsche 911 3,1 SC Carrera 152KW Cabrio
Porsche 911 3,2 SC Carrera 152KW
Porsche 924 2,5 S 118KW
Porsche 924 2,5 S 120KW
Porsche 924 2,5 S 110KW
Porsche 944 2,5 120KW
Porsche 944 2,5 Turbo 162KW
Porsche 944 2,5 110KW
Porsche 944 2,5 S 140KW
Porsche 944 2,5 Turbo 184KW
Porsche 944 2,5 118KW
Porsche 944 2,7 121KW
Porsche 944 2,5 Turbo 184KW Cabrio
Porsche 968 3,0 176KW Cabrio
Fiat Fiorino I (127) 900 0,9 33KW
Fiat Fiorino I (127) 1050 1,0 37KW
Fiat Fiorino I (147) 1,0 41KW
Fiat Fiorino I (147) 1,0 37KW
Fiat Fiorino I (147) 1,1 60 40KW
Fiat Fiorino I (147) 1,5 55KW
Fiat Fiorino I (147) 1,3 49KW
Fiat Fiorino II (146) 1,3 49KW
Fiat Fiorino II (146) 1,4 49KW
Fiat Fiorino II (146) 1,1 40KW
Fiat Fiorino II (146) 1,5 55KW
Fiat Ducato I (280) 2,0 58KW
Fiat Ducato I (280) 1,8 51KW
Fiat Cinquecento 0,9 30KW
Dodge Caravan 3,0 112KW
Audi 100 C3 1,8 65KW
Audi 100 C3 1,8 65KW quattro
Audi 100 C3 1,8 66KW
Audi 100 C3 1,8 66KW CAT quattro
Audi 100 C3 1,8 66KW quattro
Audi 100 C3 1,8 66KW CAT
Audi 100 C3 1,9 74KW
Audi 100 C3 2,0 85KW CAT
Audi 100 C3 2,0 83KW
Audi 100 C3 2,0 85KW
Audi 100 C3 2,2 79KW
Audi 100 C3 2,2 85KW
Audi 100 C3 2,2 Turbo 121KW
Audi 100 C3 2,2 E 88KW quattro
Audi 100 C3 2,3 E 98KW
Audi 100 C3 2,2 E Turbo 121KW quattro
Audi 100 C3 2,3 E 100KW
Audi 100 C3 2,3 E 100KW quattro
Audi 100 C2 2,0 85KW
Audi 200 (44) 2,1 Turbo 134KW
Audi 200 (44) 2,1 Turbo 134KW quattro
Audi 200 (44) 2,2 Turbo 140KW
Audi 200 (44) 2,2 Turbo 121KW
Audi 200 (44) 2,2 Turbo 147KW
Audi 200 (44) 2,3 100KW
Audi 200 (44) 2,2 Turbo 121KW quattro
Audi 200 (44) 2,2 Turbo 147KW quattro
Audi 80 B2 1,6 55KW 1588ccm
Audi 80 B2 1,8 68KW
Audi 80 B2 1,8 65KW
Audi 80 B2 1,8 66KW CC quattro
Audi 80 B2 1,8 68KW CC quattro
Audi 80 B2 1,8 66KW
Audi 80 B2 1,8 GTE 81KW quattro
Audi 80 B2 1,8 GTE 82KW quattro
Audi 80 B2 1,8 GTE 81KW
Audi 80 B2 1,8 GTE 82KW
Audi 80 B2 2,0 85KW
Audi 80 B2 2,0 85KW quattro
Audi 90 B2 2,0 83KW
Audi 90 B2 2,0 85KW
Audi 90 B2 2,2 E 88KW quattro
Audi 90 B2 2,2 85KW
Audi Coupe (89, 8B) 1,8 82KW
Audi Coupe (81, 85) 1,6 55KW
Audi Coupe (81, 85) 1,8 55KW
Audi Coupe (81, 85) 1,8 GT 79KW
Audi Coupe (81, 85) 1,8 GT 65KW
Audi Coupe (81, 85) 1,8 GT 82KW
Audi Coupe (81, 85) 1,8 GT 66KW
Audi Coupe (81, 85) 1,8 GT 68KW
Audi Coupe (81, 85) 2,0 85KW
Audi Coupe (81, 85) 2,0 83KW
Audi Coupe (81, 85) 2,2 88KW quattro
Audi Coupe (81, 85) 2,2 GT 85KW
Auto Union Allegro 1,3 46KW
Auto Union Allegro 1,3 43KW
Ford Capri II 1,3 40KW
Ford Capri III 1,3 40KW
Ford Capri III 3,0 101KW
Ford Escort I 950 25KW
Ford Escort I 950 26KW
Ford Escort I 1100 29KW
Ford Escort I 1300 42KW
Ford Escort I 1100 33KW
Ford Escort I 1300 38KW
Ford Escort I 1300 GT 47KW
Ford Escort I 1100 35KW
Ford Escort I 1300 40KW
Renault 18 1,6 54KW 4x4
Renault 9 1,7 54KW
Renault 11 1,4 50KW
Renault 11 1,7 69KW
Renault 11 1,7 55KW
Renault Super 5 1,7 54KW
Renault Super 5 1,7i 69KW
Seat 128 1,2 49KW
Seat 128 1,4 57KW
Seat Fura (025A) 0,9 31KW
Seat Fura (025A) 1,4 55KW
Seat Ronda 1,2 47KW
Seat Ronda 1,4 54KW
Seat Ronda 1,6 68KW
Seat Panda 0,9 31KW
Seat Terra 0,9 29KW CAT
Vauxhall Astra Mk III 1,4i 60KW
Audi 80 B3 1,6 75KW
Audi 80 B3 1,8 55KW
Audi 80 B3 1,8 S 65KW
Audi 80 B3 1,8 S 65KW quattro
Audi 80 B3 1,8 S 66KW
Audi 80 B3 1,8 S 66KW quattro
Audi 80 B3 1,8 E 82KW
Audi 80 B3 1,8 E 82KW quattro
Audi 80 B3 1,8 83KW
Audi 80 B3 1,8 83KW quattro
Audi 50 1,1 37KW
Audi 50 1,3 44KW
Vauxhall Carlton Mk II 1,8 N 60KW
Vauxhall Carlton Mk II 1,8 65KW
Vauxhall Carlton Mk II 1,8 S 66KW
Vauxhall Carlton Mk II 2,0i 90KW
Vauxhall Cavalier Mk III 1,6 60KW
Vauxhall Cavalier Mk III 1,8 66KW
Vauxhall Cavalier Mk III 2,0 SRi 95KW
Vauxhall Cavalier Mk III 2,0i 95KW 4x4
Volkswagen Passat B2 1,8 66KW Syncro
Toyota Corolla (KE) 1,6 54KW
Toyota Corolla (KE) 1,6 62KW
Ford Capri I 1600 53KW
Vauxhall Astra Mk I 1,3S 55KW
Vauxhall Astra Mk I 1,6S 66KW
Vauxhall Astra Mk I 1,8 GTE 85KW
Vauxhall Astra Mk II 1,3 55KW
Vauxhall Astra Mk II 1,6S 60KW
Vauxhall Astra Mk II 1,6 66KW
Vauxhall Astra Mk II 1,8i 85KW
Vauxhall Astra Mk II 1,2 44KW
Vauxhall Astra Mk II 2,0 GTE 95KW
Volkswagen LT 40-55 2,4 66KW 4x4
Ford Econovan 1,4 48KW
Ford Escort II 1,3 40KW 1293ccm
Fiat 242 1,6 46KW
Fiat Panda I 950 35KW 4x4
Fiat Duna 60 1,1 43KW
Fiat Duna 70 1,3 49KW
Autobianchi A111 1,4 51KW
Ford Granada MkI 1,7 51KW
Ford Granada MkII 2,0 66KW
Ford Granada MkII 2,8 97KW
Ford Granada MkII 2,3 82KW
Ford Granada MkII 2,3 84KW
Ford Transit II 1,5 44KW
Ford Transit II 1,7 48KW
Ford Scorpio I 2,8i 110KW
Ford Scorpio I 2,8i 110KW 4x4
Ford Sierra I 2,0 66KW
Ford Sierra I 2,3 84KW
Ford Sierra I 2,8 107KW XR4i
Ford Sierra I 2,8 105KW XR4i
Ford Sierra I 2,8i 107KW XR 4x4
Ford Sierra I 2,8 110KW XR4i
Ford Sierra I 2,8 110KW XR 4x4
Renault 16 1,5 40KW
Renault 19 I 1,4 43KW CAT
Renault 19 I 1,7 54KW
Renault 19 I 1,7 66KW
Renault 19 I 1,7 79KW
Renault 19 II 1,4 43KW
Renault 19 II 1,7 54KW
Renault 19 II 1,7 66KW
Renault 19 II 1,8 65KW
Renault 19 II 1,8 66KW
Renault 19 II 1,8 79KW
Renault 19 II 1,8 81KW
Renault 21 1,7 54KW
Renault 21 1,7 66KW
Renault 21 1,7 54KW CAT
Renault 21 1,7 69KW
Renault 5 1,4 46KW
Renault Clio I 1,8 66KW 1783ccm
Renault Clio I 1,8 Rsi 79KW
Renault Clio I 1,8 Rsi 80KW
Renault Espace III 2,0 84KW
Renault Master I 28-35 2,0 58KW
Renault Master I 28-35 2,0 59KW
Renault Megane I 2,0i 80KW
Renault Megane I 2,0i 84KW
MG MGR V8 3,9 140KW
Proton Persona 413 1,3 55KW
Proton Wira 1,3 55KW
Proton Wira 1,5 64KW
Proton Satria 1,5 64KW
Puch G (W460) 280 GE 2,8 110KW
Audi 80 B1 1,3 40KW
Audi 80 B1 1,3 44KW
Audi 80 B1 1,5 55KW
Audi 80 B1 1,5 63KW
Audi 80 B1 1,6 55KW
Rover Mini MKI 1300 46KW
Rover Mini MKI 1300 37KW
Rover Mini MKI 1300 39KW
Saab 90 2,0 74KW
Saab 96 1,5 V4 46KW
Saab 96 1,5 V4 50KW
Saab 99 2,0 70KW
Saab 99 2,0 79KW
Seat 127 0,9 33KW
Seat 127 1,0 38KW
Seat 133 0,8 25KW
Seat Ibiza II 1,0i 37KW
Seat Inca 1,6i 55KW 1595ccm
Audi A6 C4 2,3 98KW
Audi A6 C4 2,3 98KW quattro
Audi Cabrio B4 2,3E 98KW
Audi Quattro 2,1 147KW Turbo
Audi 80 B4 1,6 52KW
Audi 80 B4 2,3 E 98KW
Audi 80 B4 2,3 E 98KW quattro
Subaru Justy II 1,3 50KW GX 4x4
Subaru Legacy I 1800 1,8 76KW 4WD
Subaru Leone I 1800 1,8 59KW 4WD
Subaru Leone I 1800 1,8 60KW 4WD
Subaru Leone I 1600 1,6 52KW 4WD
Subaru Leone II 1800 1,8 66KW 4WD
Subaru Leone II 1800 1,8 70KW CAT 4WD
Subaru Leone II 1800 1,8 72KW 4WD
Subaru MV 1,6 52KW
Subaru Rex I 500 0,5 23KW 490ccm
Subaru Rex I 550 0,5 23KW 544ccm
Subaru Rex II 550 0,5 23KW
Subaru Rex II 550 0,5 23KW 4WD
Subaru Rex II 550 0,5 26KW
Subaru Rex II 550 0,5 26KW 4WD
Suzuki Vitara (ET, TA) 1,6 59KW
Suzuki Vitara (ET, TA) 1,6 60KW
Suzuki Swift I 1,0 37KW
Suzuki Swift I 1,3 74KW GTi/GXi
Suzuki Swift I 1,3 47KW
Suzuki Swift I 1,3 50KW
Suzuki Swift I 1,3 54KW
Suzuki Swift II 1,0 37KW
Suzuki Swift II 1,0i 39KW
Suzuki Swift II 1,0i 40KW
Suzuki Swift II 1,3 50KW 1298ccm
Suzuki Swift II 1,3 50KW 1324ccm 4WD
Suzuki Swift II 1,3 52KW 4WD
Suzuki Swift II 1,3 74KW GTi
Suzuki Samurai (SJ 410) 1,0 33KW
Suzuki Samurai (SJ 413) 1,3 44KW
Suzuki Samurai (SJ 413) 1,3 47KW
Suzuki Alto III 1,0 43KW
Talbot Simca 1307 1,3 40KW
Talbot Simca 1307 1,3 44KW
Talbot Simca 1307 1,3 50KW
Talbot Simca 1307 1,3S 60KW
Talbot Simca 1308 1,4 55KW
Talbot Simca 1308 1,4 63KW
Talbot Simca 1510 1,4 51KW
Talbot Simca 1510 1,4 55KW
Talbot Simca 1510 1,4 63KW
Talbot Simca 1510 1,6 65KW
Talbot Simca 1510 1,6 54KW
Talbot Avenger 1,6 51KW
Talbot Avenger 1,6 59KW
Talbot Horizon 1,1 40KW
Talbot Horizon 1,3 40KW
Talbot Horizon 1,3 43KW
Talbot Horizon 1,3 50KW
Talbot Horizon 1,4 48KW
Talbot Horizon 1,4 51KW
Talbot Horizon 1,4 61KW
Talbot Horizon 1,6 66KW
Talbot Matra Rancho 1,4 59KW
Talbot Simca 1000 1,1 39KW Rallye
Talbot Simca 1100 0,9 35KW LS
Talbot Simca 1100 0,9 35KW LE
Talbot Simca 1100 1,1 37KW
Talbot Simca 1100 1,1 40KW
Talbot Simca 1100 1,1 43KW
Talbot Simca 1100 1,1 44KW (Od 1976.)
Talbot Simca 1100 1,2 55KW Spezial
Talbot Simca Sunbeam 0,9 31KW
Talbot Simca Sunbeam 1,3 40KW
Talbot Simca Sunbeam 1,3 44KW
Talbot Simca Sunbeam 1,6 51KW
Talbot Simca Sunbeam 1,6 59KW
Talbot Solara 1,3 40KW
Talbot Solara 1,6 51KW
Talbot Solara 1,6 54KW
Talbot Solara 1,6 65KW 1577ccm
Talbot Solara 1,6 66KW 1592ccm
Talbot Tagora 2,1 85KW
Toyota Carina I (TA1_) 1,6 58KW
Toyota Carina I (TA1_) 1,6 63KW
Toyota Corolla (E7_) 1,6 GT 81KW
Toyota Corolla (E10_) 1,3 53KW 12V
Toyota Starlet (P7_) 1,0 40KW
Toyota 1000 1,0 33KW
Toyota Celica I 1,6 GT 79KW
Toyota Celica I 2,0 63KW
Toyota Celica II 2,0 XT 77KW
Toyota Celica II 2,0 GT 90KW
Toyota Celica III 2,0 77KW
Toyota Celica III 2,0 88KW
Toyota Celica Supra 2,8i 125KW
Toyota Crown 2,8 SI 107KW
Toyota Crown 2,8i 125KW Super Saloon
Toyota Corona 1,8 63KW
Toyota Corona 2,0 65KW
Toyota Corona 2,0 Mark II 65KW 1968ccm
Toyota Cressida (RX3_) 2,0 66KW
Toyota Cressida (X6_) 2,0 77KW
Toyota Cressida (X6_) 2,0 GLI 80KW
Toyota HiAce I 1,6 49KW
Toyota HiAce I 2,0 65KW
Toyota HiAce III 2,4 88KW
Toyota HiAce IV 2,4 85KW
Toyota LiteAce I 1,3 42KW
Toyota LiteAce I 1,3 43KW
Toyota LiteAce II 1,5 52KW
Volkswagen Caddy II 1,4 55KW 16V
Volkswagen Derby II 1,1 37KW
Volkswagen Transporter III 1,9 44KW
Volkswagen Transporter III 1,9 57KW
Volkswagen Transporter III 1,9 57KW Syncro
Volkswagen Transporter III 2,1 82KW
Volkswagen Transporter III 2,1 82KW Syncro
Volkswagen Transporter IV 2,5 85KW
Volkswagen Scirocco I 1,5 55KW
Volkswagen Scirocco I 1,5 63KW
Volkswagen 411 1,7 50KW
Volkswagen 411 1,7 59KW
Volkswagen 412 1,7 59KW
Volkswagen 412 1,8 55KW
Volkswagen 412 1,8 63KW
Volvo 240 2,0 76KW
Volvo 240 2,1 79KW
Volvo 240 2,3 81KW
Volvo 240 2,3 82KW
Volvo 240 2,3 83KW
Volvo 240 2,3i 85KW CAT
Volvo 240 2,3 100KW CAT
Volvo 340/360 1,7 59KW
Volvo 340/360 2,0 65KW
Volvo 340/360 2,0 68KW
Volvo 340/360 2,0 70KW
Volvo 340/360 2,0 77KW
Volvo 340/360 2,0 80KW
Volvo 340/360 2,0 81KW
Volvo 340/360 2,0 82KW
Volvo 340/360 2,0 85KW
Volvo 340/360 2,0 87KW
Volvo 740 2,0 76KW
Volvo 740 2,0 82KW
Volvo 740 2,0 89KW
Volvo 740 2,0 118KW
Volvo 740 2,0 120KW
Volvo 740 2,3 83KW
Volvo 740 2,3 84KW
Volvo 740 2,3 85KW
Volvo 740 2,3 86KW
Volvo 740 2,3 115KW Turbo
Volvo 740 2,3 121KW Turbo
Volvo 740 2,3 134KW Turbo
Volvo 740 2,3 140KW Turbo
Volvo 760 2,3 134KW Turbo
Volvo 760 2,3 119KW
Volvo 940 I 2,0 82KW
Volvo 940 I 2,3 85KW
Volvo 940 I 2,3 96KW
Volvo 940 I 2,3 121KW Turbo
Volvo 940 I 2,3 140KW Turbo
Volvo 940 II 2,3 85KW
Volvo 940 II 2,3 96KW
Volvo 940 II 2,3ti 99KW
Volvo 940 II 2,3 121KW Turbo
Volvo 940 II 2,3 126KW Turbo
Trabant 1,1 30KW
Wartburg 353 1,3 43KW
Triumph Acclaim 1,3 51KW
TVR 1600 1,6 63KW
TVR 3000 3,0 105KW
TVR 350 3,5i 145KW
TVR Taimar 3,0 105KW
Vauxhall Brava Pick-up 2,3 69KW
Vauxhall Brava Pick-up 2,3 69KW 4x4
Vauxhall Brava Pick-up 2,3 72KW
Vauxhall Brava Pick-up 2,3 72KW 4x4
Vauxhall Cavalier Mk II 1,3 S 55KW
Vauxhall Cavalier Mk II 1,6 S 66KW
Vauxhall Cavalier Mk II 1,8 62KW
Vauxhall Cavalier Mk II 1,8i 74KW CAT
Vauxhall Cavalier Mk II 1,8i 85KW
Vauxhall Cavalier Mk II 2000i 2,0i 90KW
Vauxhall Cavalier Mk II 2,0 SRi 130 95KW
Vauxhall Nova 1,2N 38KW
Vauxhall Nova 1,2S 40KW
Vauxhall Nova 1,2S 43KW
Vauxhall Nova 1,3i 44KW
Vauxhall Nova 1,3i 44KW CAT
Vauxhall Nova 1,3S 51KW
Vauxhall Nova 1,6 GSI 74KW
Vauxhall Ventora 3300 3,3 91KW
Vauxhall Viva 1256 1,3 43KW
Vauxhall Viva 1300 1,3 43KW
Vauxhall Novavan 1,2 38KW
Mitsubishi Space wagon 1,8 GLX 66KW
Mitsubishi Space wagon 1,8 66KW 4x4
Mercedes TN (T1) 208 2,3 63KW
Fiat 147 1,0 37KW
Renault Trafic 1,6 48KW 4x4
Renault Trafic 1,7 50KW
Renault Trafic 2,0 59KW
Renault Trafic 2,0 59KW 4x4
Renault Trafic 2,0 63KW
Renault Trafic I fl 1,7 50KW
Renault Trafic I fl 2,0 59KW
Renault Trafic I fl 1,4 35KW
Auto Union 1000-Series Mk II 1100 32KW
Auto Union 1000-Series Mk II 1300 39KW
Auto Union 1000-Series Mk II 1300 GT 50KW
Auto Union Allegro 1,1 36KW
Auto Union Allegro 1750 1,7 67KW
Auto Union Allegro 1,7 50KW
Auto Union Maxi I 1500 50KW
Auto Union Maxi I 1750 53KW
Auto Union Maxi I 1750 HL 66KW
Auto Union Metro 1,0 30KW
Auto Union Metro 1,0 33KW
Auto Union Metro 1,0 Surf HLE 35KW
Auto Union Metro 1,3 L, HLE, S 44KW
Auto Union Metro 1,3 Surf (XF) 44KW
Auto Union Metro 1,3 51KW
Auto Union Metro 1,3 52KW
Auto Union Mini 1100 Special 33KW
Ford Capri I 1300 37KW
Ford Capri I 1500 44KW
Ford Capri I 1500 48KW
Ford Capri I 1300 39KW 1305ccm
Renault 19 I 1,7 70KW
Fiat Panda I 750 25KW (141AI)
Volvo 340/360 2,0 66KW
Citroen SM 2,7 118KW
Citroen SM 2,7 129KW Injection
Citroen SM 2,9 134KW Automatique
Ford Taunus 12M
Ford Taunus 15M
Triumph Toledo 1300 1,3 43KW
Triumph TR6 2,5 90KW
Toyota Celica II 1,6 GT 80KW
Toyota Celica II 1,6 GT 81KW
Molimo Vas izaberite Vašu lokaciju:
Predstavništvo u Srbiji
Predstavništvo u Hrvatskoj
Bosna i Hercegovina
Global
Pretraga
Proizvođač
Vozila
Univerzalni artikli
---------------------------->

Zastava/Yugo->
Auto-prikolice
FSM (F126p-Peglica)->
  Fiat 126p 600ccm
  Fiat 126p 650ccm
  Fiat 126p 700ccm BIS
FSO (F125p-Pezejac/Polonez)->
Lada (VAZ)->
Fiat
---------------------------->

Abarth->
AC->
Acura->
Aixam->
Alfa Romeo->
Alpina->
Alpine->
AMC (American Motors Corp.)->
ARO->
Artega->
Asia Motors->
Aston Martin->
Audi->
Austin->
Austin Healey->
Auto Union->
Autobianchi->
Barkas->
Bedford->
Bentley->
Bertone->
Bitter->
BMW->
Bond->
Borgward->
Brilliance->
Bristol->
Bugatti->
Buick->
Cadillac->
Chery->
Chevrolet ->
Chrysler->
Citroen->
Dacia->
Daewoo->
DAF->
Daihatsu->
Daimler->
Dallas->
De Lorean->
De Tomaso->
Dodge->
Ferrari->
Ford->
Ford USA->
GAZ->
Geely->
Geo->
Ginetta->
Glas->
GMC->
Hindustan->
Hobbycar->
Holden->
Honda->
HSV->
Hummer->
Hyundai->
Indigo->
Infiniti->
Innocenti->
Irmscher->
Isdera->
Isuzu->
Iveco->
IZH (ИЖ)->
Jaguar->
Jeep->
Jensen->
Josse Cars (Indigo)->
Kia->
Lamborghini->
Lancia->
Land Rover->
LDV->
Lexus->
Ligier->
Lincoln->
Lotus->
LTI->
Lublin
Mahindra->
Marcos->
Maserati->
Maybach->
Mazda->
McLaren->
Mega->
Mercedes->
Metrocab->
MG->
Middlebridge->
Minelli->
Mini->
Mitsubishi->
Mitsuoka->
Morgan->
Morris->
Moskvich (Aleko)->
Nissan->
NSU->
Oldsmobile->
Oltcit->
Opel->
OSCA->
Panoz->
Panther->
Paykan->
Peugeot->
Piaggio->
Pininfarina->
Plymouth->
Pontiac->
Porsche ->
Premier->
Proton->
Puch->
Ranger->
Rayton Fissore->
Reliant->
Renault->
Riley->
Rolls Royce->
Rover->
Saab->
Santana->
Seat->
Shelby->
Škoda->
Smart->
Spectre->
SsangYong->
Standard->
Subaru->
Suzuki->
Talbot (Simca)->
Tata (Telco)->
Tazzari->
Tesla->
Toyota->
Trabant->
Triumph->
TVR->
UAZ->
UMM->
Vauxhall ->
Vector->
Volkswagen->
Volvo->
Wartburg->
Westfield->
Wiesmann->
Wolseley->
ZAZ (Tavria)
---------------------------->

Kamioni->
Motori, motocikli, skuteri
Nepoznato vozilo
Traktori->
Informacije o proizvođaču
Bosch
Drugi proizvodi
Jezik
Српски, ћирилица Srpski
0 proizvoda
Podeli informacije o proizvodu
U našim prodavnicama u Novom Sadu i Krčedinu možete platiti sledećim platnim karticama:
Platne kartice
Reklame
Avala auto centar doo
Reklame